Stageman - animacija, mokymai, renginiai

STAGEMAN Lietuva
Laisvalaikio animacijos lyderis Europoje 
Lietuva / Austrija / Čekija / Ispanija / Lenkija / Slovakija / Vengrija 
mob. tel. +370 645 68502, el. paštas: info@stageman.lt

Sveiki!

Balionai modeliavimui

Balionų modeliavimas - puiki pramoga, žaidimas ir smulkiosios motorikos lavinimas... Išlankstyti iš balionų kūriniai gali tapti puikia Jūsų šventės puošmena, o smagios balionų modeliavimo dirbtuvės ne tik įtrauks įvairaus amžiaus žmones, bet ir praturtins naujais gebėjimais.

Balionai modeliavimuiIšlankstyti iš balionų šuniuką arba kardą gali išmokti kiekvienas, o toks gebėjimas dirbant su vaikais yra didelis privalumas. Svarbu atsižvelgti ir į priemonių kokybę, nes sprogstantys balionai gali išgąsdinti mažuosius.

Balionų modeliavimas būna dviejų stilių: kai modeliavimui naudojamas tik vienas balionas arba kai sujungiami keli skirtingi balionai. Pirmasis modeliavimo principas yra daug paprastesnis ir jį jau greitai galėsite išmokti STAGEMAN Lietuva on-line mokymuose. Jeigu norite dalyvauti STAGEMAN Lietuva balionų modeliavimo mokymuose, rašykite mokymai@stageman.lt

STAGEMAN Lietuva rekomenduoja naudoti ispaniškos arba itališkos gamybos balionus - jie yra patvariausi ir rečiau sprogsta. 
Viename pakelyje yra 100 vienetų įvairiaspalvių balionų. Jeigu dar neturite specialios balionų pompos, tai ją galite įsigyti čia.

Kaina: 7,5 €/100 vnt. (25,90 Lt/100vnt.)

Užsakymai priimami office@stageman.lt

Prekę galima atsiimti Vilniuje (iš anksto susitarus) Krokuvos g. 13.

Taip pat siunčiame ir į kitus miestus naudodamiesi omniva.lt paštomatų paslaugomis. Siuntimas 2,5 €.