Stageman - animacija, mokymai, renginiai

STAGEMAN Lietuva
Laisvalaikio animacijos lyderis Europoje 
Lietuva / Austrija / Čekija / Ispanija / Lenkija / Slovakija / Vengrija 
mob. tel. +370 645 68502, el. paštas: info@stageman.lt

Sveiki!

E-parduotuvė

Balionai modeliavimui

Balionų modeliavimas - puiki pramoga, žaidimas ir smulkiosios motorikos lavinimas... Išlankstyti iš balionų kūriniai gali tapti puikia Jūsų šventės puošmena, o smagios balionų modeliavimo dirbtuvės ne tik įtrauks įvairaus amžiaus žmones, bet ir praturtins naujais gebėjimais. plačiau»

Balionai vandens mūšiui

Karštą vasarą ypatingai smagu surengti vandens mūšį, o tam reiktų mažų, patvarių balionų... Mokate žaisti vandens tinklinį? Išmokite... plačiau»

Balionų pompa

Balionų modeliavimui prireiks ne tik balionų, bet ir pompos, o gera pompa labai palengvina darbą... plačiau»

Komplektas "Paruošk piratų vakarėlį"

Planuoji vakarėlį piratų tema? Interneto platybėse yra begalė idėjų, bet neturi laiko viską rankioti? Įsigyk šį rinkinį ir pasiruošk vakarėliui nuo A iki Z greitai, lengvai ir smagiai! plačiau»

Mokomasis DVD mini disco šokiai

Mini disco šokiai, tai puikus būdas paįvairinti bet kokią šventę ar išjudinti vakarėlio dalyvius. Mini disco šokiai skirti vaikams, tačiau puikiai tinka ir suaugusiems. Išmokyte šokti su STAGEMAN! plačiau»

Veido dažai

Piešiniai ant veido tapo labai populiaria pramoga. Smulkios, gražios detalės nupieštos ant veido tinka ne tik helovyno pramogoms, bet ir puikiai paįvairina vaikų šventes. Grimas atrodo daug smagiau ir yra daug patogesnis negu kaukės. plačiau»