Stageman - animacija, mokymai, renginiai

STAGEMAN Lietuva
Laisvalaikio animacijos lyderis Europoje 
Lietuva / Austrija / Čekija / Ispanija / Lenkija / Slovakija / Vengrija 
mob. tel. +370 645 68502, el. paštas: info@stageman.lt

Animatorių video

Apie viešbučių animaciją

Susipažinkite su laisvalaikio animacijos pasauliu! Tai yra įvadiniai video, kurių dėka galite įsivaizduoti laisvalaikio animatoriaus darbą. Ateityje šioje skiltyje rasite on-line mokymus, kuriuos peržiūrėję gausite sertifikatą.

1. Laisvalaikio animacija - kas tai?

Laisvalaikio animacija - šiuolaikinio turizmo sudedamoji dalis, susijusi su laisvalaikio organizavimu žmonių atostogų metu. Laisvalaikio animatorius, tai asmuo, kuris žaidžia su vaikais, organizuoja sportinę veiklą ir rengia vakaro programą turistams.

Viešbučiams, laisvalaikio animacija, tai puiki galimybė padidinti rinkodaros ryšius su visuomene. Svečiai turi geresnę nuomonę apie viešbutį, kuris teikia animacijos programą ir daugelis šių svečių grįžta ateityje vėl. Animacijos paskirtis yra taipogi susijusi su viešbučio suvenyrų ir paslaugų pardavimų didinimų. Tai yra XXI amžiaus paslauga.

 

2. Mini-disco šokiai

Viena iš svarbiausių viešbučio pramogų yra Mini-disco šokiai. Tai yra išskirtinis laikas vaikams pašokti su jų mėgstamais animatoriais. Dauguma viešbučių turi Mini-disko vakarus kiekvieną dieną. Mūsų įmonė mokina animatorius kurti nuostabius pasirodymus jauniesiems turistams.

Mini-disko šokiai taip pat svarbūs ir tėvams, nes jie gali šiek tiek atsipalaiduoti, kol jų vaikus prižiūri animatorius. Tėvai bus irgi motyvuoti nusipirkti specialųjį CD su Mini-disko muzika. Viešbutis gali pats paruošti tuos CD diskus arba nusipirkti juos STAGEMAN tinklapyje.

 

 

3. Akvagrimas laisvalaikio animatoriams

Veidų dažymas (akvagrimas), tai paprastas ir pigus būdas sukurti pramogą vaikams ir jų tėvams. Jeigu turi specialių dažų veidui, gali būti kūrybiškas ir pasiūlyti savo svečiams galimybe tapti Žmogumi-voru, drugeliu ar tigru.

Tu neprivalai būti talentingas, kad gebėtum piešti ant veido – tai lengva ir Tu gali tai išmokti vienadieniuose STAGEMAN mokymuose. Turistai bus dėkingi, kad pramogauji su jų vaikais ir žinoma kiekvienas norės nusifotografuoti su Tavimi ir Tavo mokiniais.

 

 

4. Balionų modeliavimas laisvalaikio animatoriams

Galbūt sunku patikėti, bet iš baliono gali padaryti šunį, gėlę ar net sraigę! Taip, tai gana paprasta ir labai populiaru viešbučių animacijoje. Balionų modeliavimas yra nuostabus dalykas jeigu nori nustebinti vaikus ir jų tėvus. STAGEMAN animatoriai iš balionų geba padaryti kelis įvairius gyvūnus.

Pirmiausia, turi pripusti balioną (tam Tau reikės specialios pompos), tada pradedi sukti ir tada... turime kažką, ką galima įteikti vaikams. Gali būt tikras, vaikai liks sužavėti.

Jeigu nori nusipirkti specialiąją pompą arba balionus ar nori išmokti balionų lankstymo, apsilankyk STAGEMAN tinklapyje. Tai taip lengva būti kūrybiškam!

 

 

5. Vandens aerobika laisvalaikio animatoriams

Visada yra žmonių, kurie nemėgsta aerobikos, nes tai gana sunkūs ir varginantys pratimai. Tačiau, mes nežinome tokių žmonių, kurie nemėgtų vandens aerobikos! Gali pramogauti su žmonėmis baseine ir tam užteks dinamiškos muzikos ir plačios šypsenos. Patikėk – turistai tai pamėgs!

Mes mokome mūsų animatorius, kaip geriausiai pateikti pramogą plaukikams ir mažiau aktyviems svečiams. Naudok naujausius muzikos hitus ir savo kūrybiškumą, kad sukurtum nuostabią atrakciją. Bet įsimink – tai privalo būti smagu. Tai ne mokykla, tad atsipalaiduok ir būk savimi – tai svarbiausia!

Jeigu norėtum prisijungti prie STAGEMAN animatorių mokymų, visą reikiamą informaciją rasi mūsų tinklapyje. Mes pastoviai organizuojame mokymus Europoje ir Afrikoje – Tu gali tapti dalimi šių nuotykių ir atverti duris šauniausiam darbui pasaulyje!

 

6 Sportinė veikla laisvalaikio animacijoje

Daugiau negu pusė atostogaujančių žmonių yra aktyvūs. Taigi, jie mėgsta prisijungti prie sporto ir fitneso užsiėmimų viešbutyje. Tai puiki žinia laisvalaikio animacijos komandai, nes galima padaryti kažką smagaus ir naudingo mūsų svečiams.

Populiariausia ir svarbiausia sportinė veikla animacijoje: paplūdimio tinklinis, vandens polo, rutuliai, dartai ir mini golfas. Jūs galit irgi žaisti futbolą, stalo tenisą arba tenisą, biliardą, krepšinį ir kt. Tu privalai žinoti visas taisykles kiekvienos disciplinos prieš sudarant sutartį.

Iš kitos pusės, animatorius privalo prisiminti, kad teisėjavimas neturi būti labai griežtas ir rimtas. Žmonės juk atostogauja ir jiems reikia daugiau pramogų negu sporto treniruočių. Taigi būk atsipalaidavęs, atviras ir draugiškas, net kai žaidimas neturi jokių taisyklių. Smagumas – tai raktas.

Turistai taip pat bus linkę lankytis Tavo rytinėje fitneso programoje (nuo ~10:00 iki 11:00). Tu gali jiems pasiūlyti aerobiką, vandens aerobiką, pilates, pilvo pratimus, jogą ar tampymo pratimus. Mes galime pavadinti tai „laba ryto pratimai“ arba tiesiog „atostogų mankšta“.

 

7 Juoko joga laisvalaikio animatoriam

Juoko joga – gyvenimą keičianti patirtis. Tie paprasti ir smagūs pratimai tikrai privers Tave juoktis. Ši veikla turi labai teigiamų poveikių žmogaus kūnui, tad tikrai gali naudoti juoko jogą animacijos programoje.

Pasižiūrėk į tuos žmones, stovinčius ratu ir besijuokiančius labai garsiai paplūdimyje. Ar tai ne įdomu? Tu pastebėsi, kad juoktis grupėje yra daug paprasčiau negu būnant vienam.

Tu neprivalai turėti jokios papildomos medžiagos ar priemonių, tik Tu ir turistai. Specialūs pratimai padarys Tavo kvėpavimą gilesnį ir atpalaiduos Tavo protą. Po užsiėmimo jausies ramiai ir optimistiškai nusiteikęs. Tai tiesiog nuostabi idėja.

Jeigu norėtum išmokti organizuoti juoko jogos užsiėmimus arba norėtum turėti juos savo viešbutyje, tai visą reikiamą informaciją rasi STAGEMAN tinklapyje.

 

 

8 Vakaro programos laisvalaikio animacijoje

Surengti juokingą, įdomią ir interaktyvią vakaro programą turistams nėra taip sudėtinga, kaip Tu galvoji. Idėja ir patirtis! O visa tai gali gauti STAGEMAN mokymuose. Viešbučiuose, kuriuose viskas įskaičiuota, vakaro programa tiesiog privalo būti.

Tu gali organizuoti šou programas tokias kaip: „Miss ar Mister rinkimai“, „Vyrai prieš Moterys“, „Porų pasirodymai“ arba „Kas nori tapti Milijonieriumi“. Tokius šou mes vadiname „svečių šou“, nes juose dalyvauja patys turistai talkinami animatorių komandos. Taip pat galite atlikti miuziklus, tokius kaip „Grease“ ar „Mamma Mia“ ar paruošti šokių arba akrobatikos pasirodymus. Tokius šou mes vadiname „animacijos šou“. Juose svečiai nedalyvauja.

Arabų šalyse dažnai gali pamatyti fakyrų pasirodymus, pilvo šokius, „Oriental show“ ar pasirodymus su kobra. Bet dažniausiai tokius pasirodymus atlieka specialiai šiam tikslui pakviesti profesionalai.

Kiekvienas viešbutis privalo pasiūlyti vakaro programas savo svečiams. Jeigu norėtumėte, kad padėtumėme Jums suorganizuoti vakaro programą Jūsų viešbutyje, kreipkitės į STAGEMAN komandą.

 

 

9 Laisvalaikio animatorių mokymai

Žmonės mūsų klausia, kodėl STAGEMAN mokymai yra geriausi Europoje. Tam yra daug priežasčių, bet pati svarbiausia – mūsų kursus veda patys geriausi animatoriai Europoje. Dėl to mokymai būna praktiniai, be nereikalingos teorijos. Antra, mes bendradarbiaujama su šimtu viešbučių, todėl mes žinome tikslius jų poreikius ir mes galime skirti mūsų studentus tiesiogiai į animatorių komandas visame pasaulyje! Taipogi svarbu, kad mūsų komanda yra labai kūrybiška, lanksti ir atvira. Ir visa tai padaro STAGEMAN lyderiu laisvalaikio animacijos mokymuose.

Mes organizuojame mokymus: Lietuvoje, Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Lichtenšteine, Lenkijoje, Slovakijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Ukrainoje ir taip pat Didžiojoje Britanijoje. Kitos vietovės yra įmanomos pagal užklausimą.

STAGEMAN mokymai suteikia puikią galimybę išlavinti reikalingus praktinius gebėjimus ir startuoti naujame karjeros kelyje.  Jeigu nori išmokti vesti Mini-disco šokius, organizuoti žaidimus, smagias veiklas ir renginius bei sužinoti viską, ko reikia laisvalaikio animatoriui, tai ateik ir mėgaukis labiausiai praktiniais mokymais Europoje, parengtais šios srities specialistų.

Mes parašėme 6 knygas apie laisvalaikio animaciją, išleidome daugiau kaip 10 mini-disco šokių CD ir mokymų DVD. Kiekvienais metais mes samdome šimtus animatorių ir bendradarbiaujame su didžiausiomis kelionių agentūromis, taigi... Tu gali pradėti savo nuotykius dabar! Sveiki atvykę į laisvalaikio animacijos pasaulį!

 

 

10 Kodėl jūsų viešbučiui reikalingi laisvalaikio animatoriai?

Yra daug priežasčių laisvalaikio animacijos programoms viešbutyje:

 

 • Animatoriai kuria pozityvų viešbučio įvaizdį.
 • Animatoriai gali padidinti grįžtančių svečių procentą.
 • Animatoriai padidina vartojimą viešbučio restorane ar bare, kas padidina pajamas nuo pardavimų.
 • Animatoriai rūpinasi vaikais, leisdami suaugusiems atsipalaiduoti viešbutyje ir suteikdami jiems galimybę dalyvauti laisvalaikio animacijos programose.
 • Animatoriai rūpinasi viešbučio atmosfera – animatoriai yra optimistiškai nusiteikę,  pareigingi ir orientuoti į bendravimą.
 • Animatoriai gali padėti pasiekti konkurencinį pranašumą vietinėje rinkoje.
 • Animatoriai, tai simbolis modernios ir šiuolaikiškos turizmo industrijos, orientuotos į svečių ir klientų poreikius. Jie padeda kurti tikro XXI a. viešbučio įvaizdį.

 

STAGEMAN suteikia efektyvias paslaugas ir strategijas Jūsų viešbučiui. Mes koncentruojamės į viešbučio industrijos poreikius, bet tuo pačiu mes siūlome daugiau. Siūlome kažką, ko Jūs nerasite niekur kitur. Mes siūlome:

 

 • Nuo 1 iki 100 laisvalaikio animatorių Jūsų viešbučiui.
 • Bendradarbiavimo sutartį nuo 1 val. iki visų metų.
 • Paruošimą išskirtinės animacijos programos Jūsų viešbučiui.
 • Jūsų atstovo dalyvavimą mūsų organizuojamuose animatorių mokymuose.
 • Animatorių atranką Jūsų viešbučiui.
 • Ataskaitos paruošimą, kurioje apžvelgiamas laisvalaikio animacijos poveikis Jūsų verslui.

 

 

DAUGIAU INFORMACIJOS
el. paštas: info@stageman.lt
mob. tel.: +370 645 68502