Stageman - animacija, mokymai, renginiai

STAGEMAN Lietuva
Laisvalaikio animacijos lyderis Europoje 
Lietuva / Austrija / Čekija / Ispanija / Lenkija / Slovakija / Vengrija 
mob. tel. +370 645 68502, el. paštas: info@stageman.lt

Sveiki!

Žiniasklaida apie mus

Nori būti animatore?

STAGEMAN animatorė Malvina Cosmopolitan skaitytojoms pasakoja apie viešbučio animatorių darbo ypatumus. Patarimus skaitykite 2013 m. rugpjūčio mėn. numeryje.

Laisvalaikio animacijos pioneriai

irena janeckaja dovydas ceilutka

Laisvalaikio animacija – tai poilsio organizavimas viešbučių svečiams. D. Čeilutka ir I. Janeckaja teigia, kad užsienyje tokie organizatoriai („animatoriai“) yra įprasti. Lietuvoje animacija žengia dar tik pirmuosius žingsnius. Ir ne be „Stageman.lt pagalbos.

Plačiau skaitykite BZN start

 

Apie laisvalaikio animatorius RS2 radijui pasakoja STAGEMAN Lietuva direktorius Dovydas Čeilutka

Animatoriaus darbas - nieko bendro su animaciniais filmukais

Dauguma vyresnio amžiaus žmonių, o ir dažnas jaunuolis, išgirdę terminą „animatorius“ arba „laisvalaikio animacija“, pagalvos apie animacinius filmukus. Normalu, nes mes pratę taip vartoti žodžio šaknį „animator“. Tačiau iš lotinų kalbos „animator“ reiškia „įnešantį kažką į gyvenimą“, o „anima“ reiškia sielą. Plačiau makalius.lt...

Pirmuosiuose Laisvalaikio animatorių mokymuose – juokas, šokiai ir įdomiausia teorija

animatoriu mokymai

Birželio 29 d. Vilniuje vyko pirmieji Lietuvoje laisvalaikio animatorių mokymai, kuriuose dalyvavęs jaunimas susipažino su animatoriaus darbu, praktiškai išmoko organizuoti renginius ir pramogas skirtas įvairiai publikai. Pirmuosius mokymus Lietuvoje vedęs laisvalaikio animacijos ekspertas Tomaš Mištal visiems dalyviams neleido nė atsikvėpti.

Plačiau skaitykite 15min.lt arba Krašto Naujienos

Lietuvoje - pirmieji Laisvalaikio animatorių mokymai

Birželio 29 d. Lietuvoje vyks pirmieji laisvalaikio animatorių mokymai, kuriuose dalyvausiantis jaunimas susipažins su animatoriaus darbo specifika, turės galimybę praktiškai išmokti organizuoti renginius ir pramogas, skirtas įvairiai publikai, o įgytas žinias galės pritaikyti turizmo bei poilsio ir renginių organizavimo srityse.

Plačiau skaitykite Krašto Naujienos